دایرکت هوشمند

فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام

فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام|کیش مدیا

شاید از نظر شما فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام کار بسیار سخت و پیچیده ای باشد. اما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که به راحتی می توانید دایرکت هوشمند اینستاگرام را به پیج خود متصل کنید.

1- در مرحله اول جهت فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام شما ابتدا باید از پنل دایرکتم اشتراک مورد نظر و متناسب با پیج خود را خریداری کنید.

2- در مرحله بعدی کافیست که پیج اینستاگرام خودتان را به فیسبوک متصل کنید.

3- و اما در مرحله آخر از طریق پنل دایرکتم گزینه “اتصال به اینستاگرام” را کلیک کرده و مراحل را پیش میبرید تا فعال سازی دایرکت هوشمند اینستاگرام برای شما اتفاق بیفتد.

ابتدا بهتر است که به یک سوال مهم شما پاسخ دهیم، اینکه دایرکت هوشمند اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دایرکت هوشمند چیست؟

 

دایرکت هوشمند چیست؟|دایرکتم

 

دایرکتم یا دایرکت هوشمند اینستاگرام یک سیستم اتوماسیون پیشرفته است که بواسطه فیسبوک می تواند دایرکت اینستاگرام شما را به یک دایرکت هوشمند و یک دایرکت اتوماتیک تبدیل کند. به گونه ای که شما برای پاسخ دادن به تک تک دایرکت ها نیاز نیست وقت بگذارید و دایرکت هوشمند اینستاگرام است که پاسخ فالوورهای شما را می دهد.

بنابراین فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام از جمله راهکارهای بسیار خوبی است که می تواند به رشد و توسعه پیج اینستاگرام و البته کسب و کار شما در فضای اینستاگرام کمک کند.

 

با فعالسازی دایرکت اتوماتیک چه ویژگی هایی به پیج شما اضافه می شود؟

فعالسازی دایرکت اتوماتیک اینستاگرام باعث می شود که چندین نوع ویژگی مختلف به پیج اینستاگرام شما افزوده شود. هر کدام از این ویژگی ها به گونه ای می تواند به کسب و کار شما کمک کند. در ادامه نحوه فعالسازی و استفاده از ویژگی های دایرکت هوشمند اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم:

 

نحوه فعالسازی ویژگی پرسش و پاسخ دایرکت هوشمند اینستاگرام

ویژگی پرسش و پاسخ دایرکت هوشمند اینستاگرام، این امکان را به شما می دهد که به سادگی بتوانید به ریپلای استوری کاربر پاسخ اتوماتیک در دایرکت بدهید. پاسخ شما می تواند متن، تصویر، ویدیو و حتی ویس بالای یک دقیقه و تا 20 دقیقه باشد. جهت آشنایی بیشتر با ویژگی پرسش و پاسخ دایرکت هوشمند می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: قابلیت پرسش و پاسخ دایرکت هوشمند اینستاگرام

 

 

 

نحوه فعالسازی ویژگی شماره تماس دایرکت اتوماتیک اینستاگرام

با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی شماره فالوورهای خود را در پنل دایرکتم خود ذخیره کنید و هر زمان که نیاز داشتید از طریق پنل ارسال اس ام اس انبوه دایرکت هوشمند برای آنها اس ام اس بفرستید. همچنین می توانید برای فالوورهای خود پیامک خوش آمدگویی بفرستید. در نهایت هر زمان نیاز داشتید از طریق دایرکت خودکار اینستاگرام می توانید شماره های ذخیره شده را به صورت خروجی اکسل دریافت کنید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با ویژگی شماره تماس دایرکت اتوماتیک اینستاگرام داشتید می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات بیشتری بدست آورید.

بیشتر بخوانید: قابلیت شماره تماس دایرکت هوشمند اینستاگرام

 

 

نحوه فعالسازی قابلیت فروشگاه ساز دایرکت هوشمند اینستا

اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید و قصد دارید محصولات خود را به حالت خیلی جذابی در دایرکت اینستاگرام قرار دهید، می توانید از قابلیت فروشگاه ساز دایرکت هوشمند استفاده کنید. جهت آشنایی با بیشتر با ویژگی فروشگاه ساز می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 

بیشتر بخوانید: قابلیت فروشگاه ساز دایرکت هوشمند اینستاگرام

 

 

نحوه فعالسازی قابلیت ویژگی فرم ساز دایرکتم

فرم ساز دایرکت هوشمند اینستاگرام یک ویژگی فوق العاده است، که به شما کمک می کند با استفاده از یک استراتژی خاص، بتوانید اطلاعات فالوورهای خود را دریافت کنید. به طور مثال شما می توانید طی پیام های متوالی از کاربر درخواست کنید که هر بار یکی از اطلاعات خود مانند، شماره تماس، نام، پیج و هر اطلاعات دیگری را برای شما ارسال کند.

در نهایت با استفاده از این ویژگی دایرکت اتوماتیک دایرکتم می توانید تمامی اطلاعات کاربران را به صورزت خروجی اکسل دریافت کنید. جهت آشنایی بیشتر با قابلیت فرم ساز می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 

 

بیشتر بخوانید: قابلیت فرم ساز دایرکت هوشمند اینستاگرام

امتیاز شما به این مقاله

4 نظر در “فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام

  1. بازتاب: 3 روش حرفه ای برای پاسخ اتوماتیک دایرکت اینستاگرام - دایرکتم
  2. بازتاب: بهترین نکات سوال ریپلای خور استوری اینستاگرام - دایرکتم
  3. بازتاب: ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام 100% مطمئن - دایرکتم
  4. بازتاب: 20 ترفند شگفت انگیز افزایش بازدید استوری اینستاگرام - دایرکتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *