آموزش اینستاگرام

20 ترفند شگفت انگیز افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام|دایرکتم

دایرکت هوشمند اینستاگرام از جمله بهترین روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام است که در حال حاضر بسیاری از مدیران پیج‌ها از آن استفاده می‌کنند. البته گفتنی است این تنها روش بازدید استوری واقعی نیست و ما در این مقاله قصد داریم درباره روش‌های پربازده افزایش بازدید استوری اینستاگرام صحبت کنیم. بنابراین اگر به تازگی پیج کاری، شخصی، شرکتی و… راه‌اندازی کرده‌اید و علاقه‌مند به رشد قابل توجه بازدید بخش‌های مختلف پیج هستید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا به بررسی روش‌های جذاب افزایش ویو استوری اشاره کنیم.

 

فهرست مقاله

مزیت های بالارفتن بازدید استوری اینستا

 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام می‌تواند برای فرد یا کسب و کار مزایای زیادی داشته باشد. در ادامه، تعدادی از این مزایا را بررسی می‌کنیم:

1. تعامل بیشتر با فالوورهای پیج

 

استوری‌ در اینستاگرام را می‌توان به عنوان یک ابزار تعاملی معرفی کرد. با افزایش بازدید استوری، احتمال اینکه کاربران با شما درباره محتوا یا پست‌های خاصی که در استوری قرار داده‌اید، در ارتباط باشند، بیشتر می‌شود. این ارتباطات می‌توانند منجر به افزایش فروش و تعامل بیشتر شما با فالوورهای پیج شود.

 

2. نمایش استوری در بخش اکسپلور

 

استوری‌هایی که بازدیدهای بیشتری دارند، احتمالاً بهترین محتواها برای بخش اکسپلور اینستاگرام در نظر گرفته می‌شوند. این بدان معناست که اگر استوری شما بازدیدهای زیادی داشته باشد، احتمالاً در بخش اکسپلور به نمایش گذاشته خواهد شد و در نتیجه، سبب افزایش تعداد بازدیدها و دنبال‌کنندگان شما خواهد شد.

 

3. شناساندن برند و افزایش فروش

 

بالا بردن بازدید استوری اینستا به شناخت برند و افزایش فروش محصولات، خدمات و… کمک شایانی خواهد کرد. در واقع اگر با استفاده از روش‌‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام که در ادامه می‌آوریم، بتوانید افزایش بازدید اینستا داشته باشید به راحتی می توانید برند خود را به به افراد بیشتری نشان دهید.

 

راه و روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام (کاملاً تضمینی)

افزایش بازدید استوری اینستاگرام|دایرکتم

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام متفاوت است اما در نظر گرفتن همه مواردی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم به طور تضمینی امکان رشد بازدید استوری را فراهم خواهد کرد. در واقع روش‌های ذکر شده تکنیک های افزایش بازدید استوری اینستاگرام هستند که در کمتر جایی عنوان شده‌اند. این روش‌ها عبارت‌اند از:

 

1. ارسال استوری در زمان مناسب

 

از جمله روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان، ارسال استوری در وقت و زمان مناسب است. همچنین باید دقت داشته باشید که استوری‌های پشت سر هم به تعداد زیاد ارسال نکنید. واضح است انتخاب زمان مناسب بر اساس آزمون و خطا بوده و برای هر پیج متفاوت است.

 

2. حذف فالوورهای غیرفعال(فالوورهای روح)

 

افزایش بازدید اینستاگرام و خصوصا استوری، به تعداد فالوورها نیست بلکه به کیفیت آنهاست. بنابراین در نظر داشته باشید اگر فالوورهای غیر فعال را حذف کنید، تعداد بازدید استوری متناسب با کلیت بازدید کنندگان شما می‌شود و این موضوع از دید الگوریتم اینستا دارای اهمیت است.

 

3. منشن کردن فالوورها

 

یکی از روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام منشن کردن فالوورهاست. اگر موضوعی را در استوری بارگذاری می‌کنید که به بعضی از فالوورها ارتباط دارد برای تعامل بیشتر بهتر است افرادی را منشن یا تگ کنید. این مورد باعث می‌شود تا برای همیشه منتظر استوری‌های بعدی شما باشند.

 

4. افزایش کیفیت استوری‌ها

 

همیشه یادتان باشد کمیت استوری‌ها اهمیتی ندارد و باید به سراغ افزایش کیفیت آنها بروید. این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام یکی از بهترین‌ها بوده و در صورتی که به درستی رعایت شود، بازدهی مناسبی دریافت می‌کنید. بهترین پیشنهاد در این زمینه این است که از تخیل خود برای تولید استوری استفاده کنید. همچنین برای ایده گرفتن استوری می توانید از سایت محبوب پینترست استفاده کنید.

 

5. استفاده از نظرسنجی و سوالات

 

ممکن است ساده به نظر بیاید اما این تکنیک از جمله روش‌های افزایش بازدید استوری است. حتی در منابع معتبر آموزش افزایش بازدید استوری اینستاگرام نیز استفاده از نظرسنجی و سوالات ذکر شده است. فالوورها همیشه دوست دارند نظرشان را درباره موارد مختلف بیان کنند و شما عزیزان می‌توانید از این طریق این فرصت را در اختیار آنها قرار دهید.

 

6. استفاده از تگ‌های موقعیت مکانی

 

با توجه به نوع و موضوع پیجتان، می‌توانید برای افزایش ویو استوری از تگ موقعیت مکانی بهره ببرید. این تکنیک برای بازاریابی یا برنامه‌ریزی بهتر به جهت برگزاری کمپین‌های مختلف تأثیر بسزایی در جذب افراد و بازدید استوری دارد.

 

7. استفاده از هشتگ‌گذاری

 

برای موضوعات مختلفی که در استوری بیان می‌کنید از هشتگ‌‌های مناسب استفاده کنید. این روش بازدید استوری اگر چه ممکن است فکر کنید کارایی ندارد، اما در کنار سایر تکنیک‌های عنوان شده، فوق العاده جوابگو است.

 

8. جذاب‌ کردن استوری‌ها

 

از جمله روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام زیباسازی استوری است. حال به هر طریقی که می‌توانید دست‌تان برای زیبا کردن استوری باز است. از جمله امکان استفاده از گیف، استیکر و… برای شما عزیزان فراهم است.

 

9. پاسخ‌دهی به ریپلای‌ها

 

وقتی استوری آپلود می‌کنید، بازخوردهای مختلف دریافت خواهید کرد. توصیه می‌کنیم به همه بازخوردها، جواب مناسب بدهید. حتی آنهایی که با تندترین الفاظ استوری را ریپلای می‌کنند. این نوع تعامل باعث حفظ کاربر شده و در نتیجه افزایش بازدید را به همراه دارد.

 

10. استفاده از دایرکت اتوماتیک اینستاگرام

 

سرویس دایرکت اتوماتیک اینستاگرام همه نیازهای یک پیج اینستا از جمله پاسخ‌دهی به دایرکت فالوورها را انجام می دهد و با آنها تعامل حداکثری دارد. استفاده از این روش سبب افزایش بازدید استوری می‌شود. برای فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام، می توانید از بخش خرید اشتراک ابتدای سایت اقدام کنید.

 

11. هایلایت کردن استوری‌ها

 

برای بالا بردن بازدید استوری اینستا حتماً هایلایت کردن استوری‌ها را فراموش نکنید، این کار باعث می‌شود کاربران جدید به طور کامل در جریان استوری‌های قبلی باشند و این حس خوبی به آنها می‌دهد.

 

12. تشویق فالوورها برای به اشتراک‌گذاری استوری‌ها

 

اگر چه کیفیت استوری‌ها آنقدر باید خوب باشد که نیاز به چنین کاری نباشد، اما توصیه می‌کنیم هر از گاهی فالوورها را برای به اشتراک‌گذاری استوری‌ها تشویق کنید تا شانس بیشتری برای جذب بازدید داشته باشید.

 

13. عدم توقف در ارسال استوری

 

اگر حتی یک روز ارسال استوری‌ها را به هر دلیلی متوقف کنید، امکان کاهش بازدید استوری وجود دارد. بنابراین در نظر داشته باشید که باید به صورت مداوم و مستمر ارسال استوری داشته باشید.

 

14. انتشار استوری‌های داستانی

 

دقت کنید که انتشار استوری‌های داستانی فالوورها را ترغیب به دنبال کردن استوری‌ها خواهد کرد. بنابراین با یک ایده مناسب حتماً این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام را امتحان کنید.

 

15. بازنشر محتواهای ارسالی کاربران

 

ممکن است فالوورهایتان درباره شما و پیج‌تان استوری یا پستی منتشر کرده باشند که توصیه می‌کنیم این نوع محتواها را در استوری بازنشر کنید تا به علاقه آنها اهمیت داده باشید.

16. منشن و تگ کردن برندهای مشهور

یکی از روش‌های افزایش ویو استوری منشن کردن برندهای معتبر است. حتی در این زمینه می‌توانید افراد مشهور را نیز تگ کنید. البته دقت داشته باشید که این کار را بی‌رویه انجام ندهید.

17. استفاده از متن کوتاه و مناسب

در استوری‌ها قرار دادن متن‌های بلند رفته رفته جذابیت کار را کاهش می‌دهد. همیشه سعی کنید استوری‌ با متن کوتاه و جذاب را منتشر نمایید.

18. استفاده از ویدئو

برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام از ویدئو هم استفاده کنید. در واقع همیشه قرار دادن تنها عکس جذب فالوور و بازدید به همراه ندارد و شما باید ایده‌های دیگری را در نظر داشته باشید.

19. برگزاری لایو

برگزاری لایو می‌تواند افزایش فالوور و بازدید پیج و استوری را به همراه داشته باشد. می‌توانید با افراد هم حوزه خود و حتی فالوورهایتان لایو داشته باشید.

20. استفاده از ویژگی‌های استوری

اینستاگرام ویژگی‌های خاصی را در بخش استوری قرار داده است که از جمله می‌توان به استیکرها، پرسش و پاسخ، نظرسنجی و… اشاره کرد. توصیه می‌کنیم برای بیشتر شدن تعامل فالوورها و  بازدید بیشتر استوری از این ویژگی ها استفاده کنید.

 

21.استفاده از تبلیغات

برای افزایش بازدید استوری‌ها در اینستاگرام، تبلیغات یک راهکار کلیدی است. با هدف‌گذاری کاربران بر اساس علایق آن‌ها، تبلیغات شما مستقیم به مخاطبین ایده‌آل می‌رسد. افزودن عناصر تعاملی مانند نظرسنجی‌ها، مشارکت مخاطب را افزایش داده و موجب دیده شدن بیشتر استوری می‌شود. استفاده از کال تو اکشن‌ها (مثل دکمه ثبت نام)، بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا اقدام خاصی انجام دهند و تعامل آن ها با شما افزایش می‌یابد.

 

چه ساعتی استوری بزاریم که بازدید بیشتر باشه؟

برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام، انتخاب زمان مناسب برای انتشار حیاتی است. تجزیه و تحلیل رفتار مخاطبین نشان می‌دهد که اوقاتی مانند صبح زود قبل از شروع کار روزانه، زمان ناهار، و اوایل شب، زمان‌هایی هستند که کاربران بیشتری فعالیت دارند. انتشار استوری‌ها در این ساعات می‌تواند به شما کمک کند تا دید بیشتری نسبت به محتوای خود داشته باشید. علاوه بر این، استفاده از قابلیت‌های تعاملی مانند نظرسنجی‌ها، سوالات، و کوئیزها می‌تواند تعامل کاربران با استوری‌های شما را افزایش دهد و به نوبه خود، بازدیدها را بیشتر کند.

 

راهکارهای اشتباه برای بالا بردن بازدید استوری

برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام باید از روش‌های اصولی استفاده شود و به‌کارگیری از هر روشی غیر از موارد عنوان شده؛ ممکن است وضعیت بازدید پیج و استوری را در وضعیت نابسامانی قرار دهد. حال در ادامه به برخی از راه‌کارهای اشتباه برای افزایش بازدید استوری اشاره می‌کنیم:

خرید فالوور و بازدیدهای جعلی

یکی از اشتباهات رایج، خرید فالوور و بازدیدهای جعلی برای استوری‌ است. این عمل به طور موقت می‌تواند باعث افزایش بازدید استوری اینستاگرام شود، اما به طور کلی بی‌ارزش است. این بازدیدها از حساب‌های جعلی و غیرفعال هستند و تعامل واقعی با شما ندارند. علاوه بر این، استراتژی‌هایی از این قبیل ممکن است موجب مسدود شدن حساب شما توسط اینستاگرام شود.

استفاده از روش‌های اسپم

استفاده از روش‌های اسپم و ارسال پیام‌های بی‌ارزش و تکراری به کاربران برای جلب توجه و در نتیجه افزایش بازدیدها اشتباه است. این روش‌ها معمولاً به جای جذب تعامل و علاقه کاربران، منجر به از بین رفتن اعتماد و حذف شدن شما از فهرست فالوورهای آنها می‌شود. به جای این مورد باید از آموزش بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام که به وسیله سایت‌های معتبر ارائه می‌شود، استفاده کنید.

 

استفاده از محتوای نامرتبط

 

استفاده از محتوای نامرتبط و غیرمرتبط با نیازها و علایق دنبال‌ کنندگان می‌تواند به نتیجه معکوس منجر شود. اگر محتوای استوری‌های شما به هدف اصلی حساب و مخاطبین‌تان نمی‌خورد، افزایش بازدیدها ممکن است بی‌نتیجه باشد و منجر به از دست دادن تعامل و دنبال ‌کنندگان واقعی شما شود.

 

 

مهم‌ترین دلایل افت شدید بازدید استوری اینستاگرام

 

افزایش ویو استوری اینستاگرام|دایرکتم

 

افت شدید بازدید استوری در اینستاگرام ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. در ادامه، برخی از مهم‌ترین دلایل افت شدید بازدید استوری را بررسی می‌کنیم:

 

تغییر الگوریتم اینستاگرام

 

الگوریتم اینستاگرام ممکن است به طور دوره‌ای تغییر کند و  تأثیری بر روی نمایش استوری‌های شما داشته باشد. در نتیجه، بازدیدهای استوری شما ممکن است کاهش یابد. الگوریتم اینستاگرام به منظور ارائه محتوای مورد علاقه کاربران و بهبود تجربه آنها تغییر می‌کند و این می‌تواند بازدیدها را تحت تأثیر قرار دهد.

تغییر در روند فعالیت

 

اگر تغییراتی در روند فعالیت شما در اینستاگرام؛ مانند کاهش تعداد پست‌ها یا کاهش تعداد استوری‌ها رخ دهد، ممکن است این تغییرات تأثیری بر روی بازدیدها داشته باشد. کاهش فعالیت و محتوا در اینستاگرام می‌تواند باعث کاهش تعامل کاربران و در نتیجه، کاهش بازدیدها شود.

 

عدم تعامل با دنبال ‌کنندگان

 

اگر استوری‌های شما تنها برای نمایش محتوا باشد و شما به تعامل و پاسخ به نظرات و پیام‌های دنبال‌ ‌کنندگان‌تان توجه نکنید، این کار ممکن است باعث افت بازدیدها شود. تعامل با دنبال ‌کنندگان و پاسخ به سوالات و نظرات آنها نشان از اهمیت و ارزش قائل بودن به آنهاست و افزایش بازدید استوری اینستاگرام را در پی دارد.

 

آموزش بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام با برنامه و اپلیکیشن

 

تقریبا می‌توان گفت برای افزایش بازدید استوری کمتر برنامه‌ای کاربرد دارد و همه شما باید مو به مو به تکنیک‌های افزایش استوری عنوان شده توجه کنید. با این حال یکی از برنامه بالا بردن بازدید استوری، سیستم اتوماسیون دایرکتم است که می تواند سبب افزایش 3 تا 10 برابری ویو استوری شما شود. حال چرا می تواند یک برنامه یا اپلیکیشن باشد، زیرا دایرکت پیج اینستاگرام شما را می تواند تبدیل به یک اپلیکیشن یا فروشگاه اینترنتی کند.

 

برای این که بتوانید از سیستم دایرکت خودکار اینستاگرام استفاده نمایید کافی است در سایت دایرکتم، بخش خرید اشتراک را کلیک کنید و ثبت نام نمایید. ضمناً برای اتصال دایرکت هوشمند اینستاگرام دایرکتم به پیج‌تان، به هیچ عنوان نیازی به ارسال یوزرنیم و پسورد پیجتان نیست و تنها کافی است از طریق فیس‌بوک این برنامه افزایش بازدید استوری را به پیج‌تان متصل نمایید. به طور کلی اگر در این زمینه سوال یا ابهام دارید باید از طریق راه‌های ارتباطی قرار داده شده با مشاورین مجموعه دایرکتم در تماس باشید.

 

معرفی بهترین برنامه افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام با دایرکتم

در حال حاضر بهترین برنامه افزایش بازدید استوری اینستاگرام، دایرکتم است که امکانات فوق العاده ای را به پیج شما اضافه میکند. مهم‌ترین امکانات سیستم دایرکتم عبارت‌اند از:

• پاسخ‌گویی به دایرکت با استفاده از متن، عکس، ویدئو و ویس
• برگزاری نظرسنجی، آزمون و دریافت اطلاعات کامل از کاربران
• تبدیل دایرکت به فروشگاه حرفه‌ای و نمایش عالی محصولات
• دریافت شماره تماس و ارسال اس ام اس انبوه
• ایجاد گالری محصولات، درج تصاویر و لینک خرید مستقیم  محصول و خدمات برای کاربران
• و…

 

خرید دایرکت هوشمند اینستاگرام|دایرکتم

امتیاز شما به این مقاله

یک نظر در “20 ترفند شگفت انگیز افزایش بازدید استوری اینستاگرام

  1. بازتاب: اینستاگرام مارکتینگ چیست؟+ معرفی بهترین ابزار 2023 - دایرکتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *