دایرکت هوشمند

ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام 100% مطمئن

ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام|دایرکتم

رسیدگی و پاسخگویی سریع به دایرکت اینستاگرام یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان پیج‌های بیزینسی است. به همین دلیل دایرکت هوشمند اینستاگرام می تواند سرعت و کیفیت پاسخ‌دهی به مخاطبان پیج را افزایش دهد. ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام می تواند به مدیران این امکان را دهد که به راحتی دایرکت‌های خود را مدیریت کرده و از داشتن یک دستیار 24 ساعته تمام عیار لذت ببرند. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی ربات پاسخگویی اینستاگرام بپردازیم و تفاوت آن را با سیستم اتوماسیون دایرکتم بیان کنیم. لذا در صورتی که دارای پیج اینستاگرام هستید، کافی است تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

تفاوت بین ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام با سیستم اتوماسیون دایرکتم

 

امروزه ربات‌های اینستاگرام دارای قابلیت‌های مختلف نظیر افزایش فالوور، لایک اتوماتیک پست‌ها، کامنت گذاری و… هستند که باعث سهولت در فعالیت ادمین پیج بیزینسی می‌شوند. این ربات‌ها به دلیل ساختار خود می‌توانند کیفیت فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام را افزایش دهند اما به دلیل طراحی داخلی که دارند، در بلندمدت ممکن است باعث ایجاد آسیب به پیج اینستاگرام شوند.

 

به دلیل بروزرسانی و تغییرات جدید در الگوریتم اینستاگرام، استفاده از ربات ارسال پیام خودکار در اینستاگرام می‌تواند آسیب‌های مختلفی را به پیج وارد کند. لذا افرادی که می‌خواهند سرعت پاسخگویی به مخاطبان را افزایش دهند، بدون در نظر گرفتن ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام، می‌توانند از سیستم دایرکتم استفاده کنند.

 

دایرکتم یک سیستم اتوماسیون پیشرفته محسوب شده که با داشتن ویژگی‌های کاربردی می‌تواند بدون آسیب رساندن به پیج، خدمات مختلفی را به افراد ارائه دهد. سرویس دایرکتم برخلاف ربات‌های هوشمند، باعث خراب شدن عملکرد پیج اینستاگرام نشده و کاملا سازگار با الگوریتم اینستاگرام است. افراد می‌توانند با فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام، از این سرویس به جای ربات دایرکت اینستاگرام استفاده کنند. قابلیت‌های بی‌نظیر دایرکت اتوماتیک اینستاگرام شامل پرسش و پاسخ، فرم ساز، ویترین ساز، فروشگاه ساز و شماره تماس  است.

 

بنابراین از آنجایی که بسیاری از عزیزان به اشتباه فکر میکنند سیستم اتوماسیون دایرکتم در واقع یک ربات هوشمند دایرکت اینستاگرام است، در این مقاله قصد داریم از عبارات اشتباه سرچ شده کاربران(مانند ربات دایرکت هوشمند)، سبب آگاهی سازی آنها شویم. لذا هر بخشی از مقاله که دارای کلمه ربات است صرفا به این دلیل می باشد.

 

قابلیت ها و مزایای ربات دایرکت هوشمند (دایرکتم)

 

 

 

به کارگیری ادمین هوشمند اینستاگرام باعث کاهش هزینه‌ نهایی مدیریت پیج می‌شود. ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند در کسری از ثانیه، پاسخ مخاطبان خود را در دایرکت ارسال کنند. سرویس دایرکتم مزیت‌های زیادی را برای ادمین پیج اینستاگرام داراست که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• دستیار 24 ساعته آنلاین
• پاسخگویی اتوماتیک به دایرکت
• زنده کردن فالوورهای روح
• افزایش ویو استوری 3 تا 10 برابری
• ارسال پیام خوشامدگویی به مخاطبان
• ارسال اس ام اس به فالوورها

تبدیل دایرکت اینستاگرام به یک فروشگاه حرفه ای

به کارگیری این سیستم می‌تواند تحول بزرگ و جذابی را در سیستم کسب و کار امروزی ایجاد کند. داشتن برنامه محتوایی مناسب به همراه استفاده از سرویس دایرکتم باعث افزایش فالوور هدف می‌شود که این امر می‌تواند منجر به فروش بیشتر شود. افرادی که به دنبال افزایش ویو پست و استوری هستند، می‌توانند از سرویس هوشمند دایرکتم استفاده کنند.

 

ربات پاسخگو دایرکت اینستاگرام (ویژگی پرسش و پاسخ دایرکتم)

 

ربات پاسخگو دایرکت اینستاگرام که به اشتباه به عنوان ربات سرچ می شود در واقع قابلیت پرسش و پاسخ دایرکت هوشمند اینستاگرام است. این قابلیت به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند ویس‌های تا حداکثر 20 دقیقه را ارسال کنند. همچنین افراد با استفاده از قابلیت پاسخ خودکار دایرکت اینستاگرام می‌توانند متن و ویدیو را در چارچوب مشخص شده برای مخاطبان ارسال کنند. ارسال لینک و قراردادن دکمه‌های لینک‌دار از دیگر قابلیت‌های مهم ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام است.

به کارگیری صحیح ربات دایرکت اینستاگرام باعث افزایش ارتباط سازی و تعامل بیشتر با مخاطبان می‌شود. این ربات به ادمین‌ پیج این امکان را می‌دهد که بتواند تعامل لحظه‌ای با مشتریان خود داشته باشد.

 

ربات ارسال پیام خودکار در اینستاگرام (ویژگی شماره تماس دایرکتم)

 

ربات ارسال پیام خودکار در اینستاگرام قابلیت‌های دیگری نظیر قابلیت شماره تماس را به نیز به ادمین می‌دهد. در واقع این قابلیت باعث می‌شود تا ادمین بتواند شماره تماس فالوورهایی که بدون پیشوند یا پسوند شماره تماس خود را در دایرکت ارسال می کنند به صورت فایل اکسل از داخل پنل دایرکتم دریافت کند. با این ویژگی هرگز مخاطبین واقعی خود را از دست نمی دهید. افرادی که دارای پیج فروشگاه و خدماتی هستند با استفاده از سرویس دایرکتم می‌توانند فروش خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

 

تمام شماره تماس‌های به دست آمده از طریق ربات پاسخگو دایرکت اینستاگرام(همان ویژگی شماره تماس سیستم اتوماسیون دایرکتم)، قابلیت خروجی اکسل را داراست. این امر باعث می‌شود تا ادمین پیج بتواند یک لیست کاملی از شماره تماس فالوورهای خود را داشته باشد. همچنین ارسال اس ام اس انبوه از طریق پنل دایرکتم به شما این امکان را می دهد تا با به کارگیری قابلیت شماره تماس دایرکتم بتوانید به عنوان یک شیوه کاملا کلیدی برای تبدیل مخاطبان معمولی به مخاطبان هدف استفاده کنید.

 

ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام (ویژگی فرم ساز دایرکتم)

 

علاوه بر ویژگی‌های بیان شده، ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام دارای بخش ارسال دایرکت به شکل انبوه نیز است. افراد می‌توانند با استفاده از قابلیت فرم ساز، فالورهای خود را بیشتر بشناسند و با استفاده از این ویژگی هوشمند، نیازهای مشتریان خود را رصد کنند.

ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام به ادمین این امکان را می‌دهد که بتواند اطلاعات فالورهای خود را به شکل یکجا داشته باشد. ویژگی فرم ساز دایرکتم به ادمین پیج امکان ایجاد نظرسنجی متناسب با نیاز مخاطبان را می‌دهد که این امر باعث می‌شود تا صاحب پیج بتواند اطلاعات مفید را از مخاطبان خود دریافت کند. وجود برگزاری آزمون از طریق ربات دایرکت خودکار اینستا نیز امکان پذیر است. این ویژگی‌ها به نوبه خود باعث افزایش تعامل میان کاربران با پیج می‌شود. به صورت خلاصه از مهم‌ترین قابلیت‌های فرم ساز دایرکتم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• نظرسنجی از کاربران
• گرفتن آزمون
• مکالمه بیشتر با مخاطب
• دریافت خروجی اکسل
• ثبت اطلاعات در پنل دایرکتم

 

ربات دایرکت اینستا کجاست؟

 

ربات رایگان ارسال دایرکت در واقع همان پاسخگویی اتوماتیک پیشفرض خود اینستاگرام است که می توانید با توجه به قابلیت های محدودی که دارد از آن استفاده کنید. از طریق تنظیمات اکانت بیزینسی پیج نیز قابل فعالسازی است. به طور مثال می توانید 4 یا 5 تا پیام آماده و پاسخ آماده از قبل تهیه و تعریف کنید تا زمانی که قالوورها وارد دایرکت پیج شما شدند بتوانند گزینه مورد نظر را انتخاب کنند تا پاسخ تعیین شده برایشان ارسال شود.

  افرادی که دارای پیج‌های فروشگاهی و خدماتی هستند، می‌توانند با تغییر اکانت خود به اکانت بیزینسی از طریق بخش تنظیمات، ربات دایرکت اینستاگرام را فعال کنند. فعالسازی ربات دایرکت اینستاگرام باعث می‌شود تا ادمین پیج با تنظیم پیام خوشامدگویی، پیام‌های از پیش آماده شده را برای فالورهای خود در دایرکت ارسال کند.

ربات پیش فرض اینستاگرام از محدود کاراکتر در ارسال پیام برخوردار است و به دلیل سایر محدودیت‌های کلیدی، جذابیت خاصی برای ادمین ندارد، اما ربات پاسخگویی اینستاگرام (منظور سیستم اتوماسیون دایرکتم) با ارائه قابلیت‌های بی‌نظیر برای استفاده در تمام پیج‌های خدماتی، فروشگاهی، بلاگری و… مناسب است و می‌تواند باعث رشد و توسعه پیج اینستاگرام شود.

بنابراین با توجه به محدود بودن قابلیت‌های ربات پیش فرض اینستاگرام، استفاده از ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام (منظور سیستم اتوماسیون دایرکتم) به شما پیشنهاد می‌شود.

 

چگونه ربات دایرکت اینستاگرام را فعال کنیم؟(خرید دایرکت اینستاگرام)

 

همان‌طور که بیان شد، ربات دایرکت خودکار اینستا یک ربات بسیار هوشمند است که می‌تواند برای پیج‌های خدماتی و فروشگاهی کارآمد باشد. برای خرید دایرکت اینستاگرام می توانید از طریق بنر زیر اقدام کنید و پس کلیک وارد حساب کاربری خود شده و با توجه به پیج خود، اشتراک مورد نظر خود را تهیه کنید. در واقع افرادی که به دنبال تهیه ربات دایرکت اینستا، می‌توانند ضمن مطالعه ویژگی‌های ربات هوشمند دایرکتم، خرید خود را از طریق وب سایت دایرکتم انجام دهند.

در پاسخ به سوال چگونه ربات دایرکت اینستاگرام را فعال کنیم، باید بگوییم که برای فعالسازی دایرکت هوشمند اینستاگرام شما باید:

  1. از طریق پنل اشتراک خود را خریداری کنید
  2. پیج اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید
  3. در نهایت دایرکتم را به فیسبوک متصل کنید

برای اینکه بتوانید به صورت دقیقتر با نحوه فعالسازی دایرکت هوشمند آشنا شوید می توانید از بخش آموزش دایرکت هوشمند اینستاگرام، ویدیوهایی که برای شما تهیه شده است را مشاهده کنید.

 

نتیجه گیری

 

خرید این سیستم هوشمند باعث افزایش فالوور و فروش بهتر محصولات شما می‌شود. صاحبان پیج‌های فعال اینستاگرام در صورتی که بخواهند هزینه‌های پیج خود را مدیریت کنند، می‌توانند از ربات دایرکت هوشمند اینستاگرام به بهترین شکل استفاده کنند. وجود بخش پشتیبانی فروش وب سایت دایرکتم نیز به خریداران این امکان را می‌دهد که قبل از خرید نهایی بتوانند مشاوره‌های لازم را دریافت کرده تا خرید خود را با اطمینان خاطر انجام دهند. فقط دقت داشته باشید زمانی که از دایرکت هوشمند اینستاگرام استفاده می کنید مراقب کلمات ممنوعه اینستاگرام باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *